Smart Team building
Warsztaty
Czas trwania: 1-2 dni

Wysiłek oraz dobra zabawa, wspólnie przeżywane pozytywne emocje powodują, zbudowanie i utrwalenie silnych relacji w ramach zespołu.

Możliwość poznania i zrozumienia siebie nawzajem jest trwałym fundamentem dobrze funkcjonującego zespołu i w długiej perspektywie przekłada się na jego wyniki.

W ramach wsparcia efektywności zespołów organizujemy warsztaty nakierowane na wzmocnienie współpracy, zaufania, rozwiązywania konfliktów, poprawy komunikacji, zrozumienia różnic kulturowych.

Przykładowe scenariusze warsztatów integracyjnych Smart TEAM Building:

  • Ekspedycje integracyjne & emocjonująca rywalizacja teamów z prekursorem pierwszej szkoły brazylijskiego ju-jitsu w polsce, trenerem i promotorem bjj/mma/aikido/biznesu – Karolem Matuszczakiem

Ekspedycja pozwala dogłębnie poznać otchłanie charakteru każdego z uczestników, wraz z ich mocnymi  stronami, słabościami czy ograniczeniami. To prawdziwy trening hartu ducha i szkoła samodyscypliny. Wyprawy integracyjne to również okazja do wspólnego relaksu, ale też doskonała szansa na rywalizację zespołową. Jednym z najlepszych sposób integracji jest dążenie do poznania własnych możliwości oraz ocena możliwości i słabości rywali w uczciwych grach na tych samych dla wszystkich zasadach.

  • „Soft Army” – Team Building Camp: Warsztat W Klimacie Wojskowym, Dla Prawdziwych Liderów, z byłym żołnierzem Jednostek specjalnych i wieloletnim Trenerem biznesu – Robertem Sakiewiczem

Warsztat z warunkami inspirowany klimatem sił zbrojnych to wyzwanie zdecydowanie dla prawdziwych przywódców, twardzieli, entuzjastów mocnych doznań i ambitnych zadań typu MILITARY TAKS. Wyjazd Team-Building może posłużyć jako intro większego projektu lub / i jego element – uatrakcyjnienie czy też inauguracja. Uczestnicy zostają postawieni w obliczu skomplikowanych misji, wymagających skupienia i synchronizacji zespołowej. Każdy błędny ruch jednostki może słono kosztować cały zespół. Uczestnicy próbują swoich sił w parach, podczas asekurowanej łańcuchem wspinaczki skałkowej, przejścia przez jaskinię, czy misji ewakuacyjnej spadochroniarza.

  • Interaktywne warsztaty gier i zabaw indoor & outdoor – z mistrzynią kreatywności, mentorką integracji oraz trenerem biznesu i rozwoju osobistego – Patrycją Ttrelą

Czy chciałbyś, żeby Twoi pracownicy komunikowali się lepiej ? Czy zależy Ci, aby w Firmie panowała zdrowa i twórcza atmosfera? Czy na pewno wiesz co zrobić, aby współpracownicy poznali się lepiej i byli dla siebie wsparciem? Gwarantujemy, że interaktywne warsztaty integracyjne staną się solidnym fundamentem dobrych i trwałych relacji służbowych!

Projektowi towarzyszy dewiza, że wszyscy są równi. Wierzymy, że takie podejście umożliwia prawidłowe przeprowadzenie procesu tworzenia efektywnie działającego zespołu.

  • Coaching wyjazdowy 4 PORY ROKU moderowany przez przewodnika górskiego oraz trenera – Wiktora Siegla.

Podczas wyprawy coachingowej poruszane są zagadnienia związane z pozycją menedżera tj. wiarygodnością, ukierunkowaniem, wspieraniem i wartościami lidera, a także budowaniem zaufania oraz wiarygodności.

W zależności od pory roku coaching wyjazdowy odbywa się: latem w Schronisku ORNAK w Tatrach Zachodnich, jesienią w Zamku Bobolice, zimą w Schronisku Krygowskiego, na Hali Kondratowej w Tatrach Zachodnich, wiosną w okolicach ruin zamku Bolczów.

Jak pracujemy

Dziękujemy za zaufanie!

 

Uczestników szkoleń

Zadowolonych Klientów

Trenerów i konsultantów

Lat w Polsce